Публічна діяльність

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Ткаченко Ірина Олександрівна

(прізвище, ім’я, по батькові)

Подається на директора комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого

типу №4 «Русалонька» Рубіжанської міської ради Луганської області

(найменування посади)

Працює      з 19.01.1999 року директор комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок)

комбінованого типу №4 «Русалонька» Рубіжанської міської ради Луганської

області

(посада, структурний підрозділ, найменування органу, в якому працює)

Громадянство _______українка________________________________________

Число, місяць і рік народження _09.02.1962 р.____________________________

Місце народження _Україна, Луганська обл., м. Рубіжне___________________

(країна, область, місто, район, село)

Освіта        вища, у 1981 р. Покровське педагогічне училище, виховання в дошкільних

закладах, вихователь в дошкільних закладах; у 1987р. Володимирський держ.

педагогічний інститут ім. П.І.Лебедєва-Полянського, історія, вчитель історії та

суспільствознавства.

(освітньо-кваліфікаційний рівень, повне найменування навчального закладу, дата

закінчення, спеціальність та кваліфікація)

Володіння мовами       українською, російською

(якими, рівень володіння)

Нагороди, почесні звання грамота виконавчого комітета Рубіжанської міської ради (2013)

Загальний стаж роботи             39 років

Стаж педагогічної роботи         39 років

Трудова діяльність:

з 09. 1981р. по 01.1999р. вихователь та вихователь-методист в дошкільному закладі

м. Рубіжного

з 01.1999р. до цього часу директор комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок)

комбінованого типу №4 «Русалонька» Рубіжанської міської ради

Луганської області Додаткова інформація

Пройшла курси підвищення кваліфікації директорів закладів дошкільної освіти «Ефективні засоби управління сучасним закладом дошкільної освіти» при Луганському ОІ ППО в 2020р.

(стосовно освіти, підвищення рівня професійної компетентності, досвіду роботи, інша  додаткова інформація про особу, надана за її власним бажанням)

Головною метою закладу дошкільної освіти є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, забезпечення цілісного розвитку дитини, її фізичних, інтелектуальних і творчих здібностей шляхом виховання, навчання, соціалізації та формування необхідних життєвих навичок, забезпечення соціально-психологічної реабілітації та адаптації дитини шляхом спеціально організованого освітнього процесу у комплексі з корекційно-розвивальною та лікувально-оздоровчою роботою.
         Діяльність закладу дошкільної освіти направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: - збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров’я дитини; - виховання у дітей любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної мови, регіональних мов або мов меншин та рідної мови, національних цінностей українського народу, а також цінностей інших націй і народів, свідомого ставлення до себе, оточення та довкілля; - формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей, набуття нею соціального досвіду; - виконання вимог Базового компонента дошкільної освіти, забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту; - здійснення соціально-педагогічного патронату сім’ї.