Історія

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ № 4 «РУСАЛОНЬКА» РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДЗО №4 відкрився у 1982 році. Трет’як Антоніна Прокопівна – заслужений вчитель очолила дошкільний заклад. Заклад здійснював роботу з фізичного розвитку дітей. Під керівництвом методиста закладу Обозної Любов Василівни діти готувались і приймали участь у міських спортивних змаганнях.
З 1984 року заклад очолювала Тишакова Катерина Володимирівна. Значна увага приділялася вихованню працелюбства у спеціально обладнаному приміщенні дітей вчили виготовляти поробки з різних матеріалів, доглядати за рослинами, тваринами.
Активно залучали дітей до української культури через народну творчість. Прищеплювали любов до української мови через пісні, художні твори.
З 1999р. Ткаченко Ірина Олександрівна очолює ДЗО №4. В закладі функціонує 2 групи санаторного типу, в яких здійснюється оздоровча робота з дітьми, 1 – ясельна, 7 – дошкільних україномовних загального розвитку.
Робота всього колективу спрямовується на особистісний розвиток дитини, розкриття її нахилів та здібностей.
Сьогодні в закладі здійснюється технологія психолого-педагогічного проектування: формування активної життєвої позиції дитини, забезпечення життєздатності та свободоспроможності.
В дослідницькій дитячій лабораторії закладу у дітей формується відчуття відповідальності за довкілля в якому живемо, усвідомлення себе часткою природи, збереження її середовища.
Педагогічний заклад активно приймає участь у міських заходах: методоб’єднаннях, семінарах, конкурсах.